Wygoda

Integracja systemów informatycznych

proponujemy integracje systemów sprzedaży z naszymi programami księgowymi, pozwala to zaoszczędzić czas jak również portfel klienta

  • Odbieramy dokumenty
  • E-księgowość możliwość zdalnej współpracy na dokumentach przesłanych drogą elektroniczną

Technologia

Strefa klienta

każdy klient otrzymuje dostęp do indywidualnego panelu w którym zamieszczamy wszelkie informację dotyczące podatków, płatności, zestawień itd. – o nowo zamieszczonym komunikacie informowany jest e-mailem.

  • E-faktura możliwość darmowego wystawiania faktur VAT (zawierających logo klienta, z możliwością wyboru waluty, bazą własnych kontrahentów oraz historią wystawionych faktur) z poziomu naszej strony.
  • Dostęp do ksiąg on-line - zdalny dostęp do naszego serwera. Rozwiązanie to umożliwia naszym klientom bieżący monitoring sytuacji finansowej firmy, rozrachunków z kontrahentami oraz generowanie potrzebnych zestawień 24 h/dobę.

Kompetencje

Działamy nieprzerwalnie na rynku od 2002 roku. W tym czasie, dzięki naszej rzetelności i najwyższej jakości świadczonych usług zdobyliśmy zaufanie wielu klientów funkcjonujących w rozmaitych branżach.

Oferujemy kompleksową księgowość, doradztwo podatkowe, a także obsługę kadrowo – płacową, sporządzanie analiz podmiotów gospodarczych oraz pomoc przy zarejestrowaniu działalności gospodarczej. Naszą specjalnością jest obsługa spółek prawa handlowego, zarówno tych kapitałowych jak i osobowych oraz małych i dużych przedsiębiorców. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A. jak również dokładamy wszelkich starań aby bezpieczeństwo danych naszych klientów było na jak najwyższym poziomie.

aktualności

Rozliczenie VAT przy imporcie usług
Import usług występuje, gdy usługodawca jest podatnikiem nieposiadającym na terytorium Polski siedziby działalności gospodarczej oraz stałego miejsca jej prowadzenia, a usługobiorcą jest podatnik VAT. Jeśli więc dostawcą usługi jest zagraniczny przedsiębiorca, to zasadniczo po stronie polskiego nabywcy wystąpi import usług.

aktualny kurs NBP

3,4548
+0,43%
4,8218
+0,45%
4,2159
+0,43%
3,5193
+0,10%

kontakt

wyślij